Villa met uitzicht op de Montgó in Denia
Denia Ref: RH22400

Villa met uitzicht op de Montgó in Denia

€ 795.000

4 camere da letto 3 bagni 210m² / 810m² terreno
1 / 66
Denia

Villa met uitzicht op de Montgó in Denia

4 camere da letto
3 bagni
210m² superficie
810m² terreno

Deze exclusieve vrijstaande villa wordt te koop aangeboden in een van de meest prestigieuze woongebieden van Denia. Het pand valt op door zijn spectaculaire panoramische uitzichten op de Montgó, in een omgeving van grote rust en privacy.

De begane grond herbergt een elegante inkomhal die leidt naar een ruime woonkamer en de keuken. Vanuit beide ruimtes is er directe toegang tot het buitenterras. Op dit niveau bevinden zich twee slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer, en een extra complete badkamer in de gang.

De bovenverdieping is gewijd aan een ruime master slaapkamer met eigen badkamer en inbouwkasten, die toegang biedt tot een privéboventerras.

De benedenverdieping beschikt over twee ruime garageplaatsen en drie veelzijdige ruimtes die kunnen worden ingericht als slaapkamers, kantoren of multifunctionele kamers. Een van deze ruimtes heeft een toilet.

De buitenruimtes van de villa zijn zorgvuldig ontworpen voor genot en recreatie. Ze beschikken over een overdekt terras toegankelijk vanuit de woning, een zwembad, groene zones, een overdekte barbecue en een douche. Aan de achterkant van het pand bevindt zich een tweede open terras en directe toegang tot de garageplaatsen.

De villa bevindt zich in een zeer rustige zone, maar dankzij de gunstige ligging is er een gemakkelijke en snelle toegang tot het stadscentrum, de kust en een breed scala aan voorzieningen.

Dit pand vertegenwoordigt een uitzonderlijke kans om een woning te verwerven in een van de meest gewilde gebieden van Denia.

Scala
di
certificazione
energetica
Consumo
kWh/m²anno
Emissioni kg
CO₂/m²anno
A
< 30
< 7
B
30-50
7-12
C
50-90
12-20
D
90-140
20-30
E
140-200
30-42
F
200-265
42-56
G
> 265
> 56
In elaborazione

Basato sul Real Decreto 390/2021 (BOE-A-2021-9176)

Posizione

Loading map...
Posizione approssimativa
Prezzo € 795.000
Riferimento RH22400
Tipo villa
Superficie 210m²
Terreno 810m²

Caratteristiche

chimney
bbq_area
community_pool
garden
storage_room
air conditioning

Condividi